fbpx

Puestos vacantes

Solicitud de empleo

Estambul - Oficina de Atakoy
Nuestra empresa

Linden Clinics, İstanbul, Türkiye merkezli bir tıbbi seyahat şirketidir. İyileşmeye ihtiyacı olan herkese uzman, tam kişi bakımı sağlamak.

Amacımız, dünya standartlarında sağlık hizmeti deneyimlerinden yararlanarak uluslararası hastalarımıza son teknoloji hizmetler sunmaktır. Linden Clinics'in Yönetim Kurulu, 2010 yılından bu yana Orta Doğu, ABD ve Doğu ve Orta Avrupa'da yeni hastane operasyonlarının kurulması ve kurulması da dahil olmak üzere uluslararası sağlık projelerine sahiptir.

Linden kliniklerinin birincil değeri "Hastanın ihtiyaçları her şeyden önce gelir"dir.

Linden Clinics'in misyonu, hastalar kendi ülkelerindeyken tedavi sürecini başlatarak ve ülkelerine döndükten sonra da disiplinli bir şekilde takiplerini sürdürerek Türkiye'de en iyi hizmeti sunarak entegre klinik uygulama yoluyla umut aşılamak ve sağlığı teşvik etmektir. Empati, Linden Kliniklerinin anlaşılmasında kritik bir kelimedir, sadece hastayı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda süreç boyunca hastayla birlikte acı çekmek de önemlidir. Bilgi dikte eden sağlık uzmanından ziyade hastayla ortak olun.

Uzun vadeli vizyon, sağlık hizmeti sunumunu optimize ederek ve zamanla küresel bir otorite haline gelerek bakıma muhtaç dünyadaki tüm insanlarla bağlantı kurmak ve onları tedavi etmektir. İnsanların yüksek kaliteli sağlık hizmetlerine erişimine mükellef tarafından getirilen sınırlamalarla sınırlandırılan geleneksel sağlık hizmeti sunum sistemini dönüştürmek.

Linden Clinics, İstanbul'da zayıflama ameliyatları, diş tedavisi, saç ekimi, tüp bebek (IVF), buhar hücresi tedavisi ve göz cerrahisi hizmetlerini özenle seçilmiş ve düzenli olarak değerlendirilmiş anlaşmalı cerrahları ile sadece uluslararası akredite hastanelerde vermektedir.

Formulario de solicitud

  Reproducir vídeo
  Reproducir vídeo
  Reproducir vídeo
  Reproducir vídeo
  Reproducir vídeo
  Reproducir vídeo